FOTO GALERİ VİDEO GALERİ E-KATALOG

KALİTE POLİTİKAMIZ

%100
MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Beton parke ve briket makinaları imalatında yüksek kalite sunmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Her makina için daimi memnuniyetinizi garanti etmemizin altında yatan neden de işte budur.

TEKNOLOJİ
AR-GE

Dünya ölçeğinde en ileri teknolojileri takip eden, edinen ve kullanan ASBLOCK, bu teknolojileri uygulama ve 0geliştirmenin getireceği rekabet üstünlüğünün bilinci ile Ar-Ge çalışmalarını tüm hızıyla devam etmektedir.

SERVİS
YEDEK PARÇA

ASBLOCK, siz değerli müşterilerimize satışta olduğu kadar satış sonrası hizmetlerle de hızlı ve yerinde çözümler üreterek bu memnuniyeti sürdürmek için sürekli uğraşmaktadır.

HIZLI
ZAMANINDA ÜRETİM

Sıfır hata üretimi temel prensip edinerek, müşteri istek ve ihtiyaçlarının doğru tespiti ile üretimine başlayan ASBLOCK, en iyi ürünü en hızlı şekilde sizlere sunmak için tüm gücüyle çalışmaya devam ediyor.

ÜRÜNLER

KB 12Beton Parke ve Briket Üretim Tesisi KB 12Beton Parke ve Briket Üretim Tesisi KB 20Tam Otomatik ve Yarı Otomatik Bordür Beton Parke ve Briket Üretim Tesisi KB 20Tam Otomatik ve Yarı Otomatik Bordür Beton Parke ve Briket Üretim Tesisi KB 25Otomatik Beton Parke ve Briket Makinası ve Ekipmanları KB 25Otomatik Beton Parke ve Briket Makinası ve Ekipmanları KB 36Tam Otomatik Beton Parke ve Briket Üretim Fabrikası KB 36Tam Otomatik Beton Parke ve Briket Üretim Fabrikası KB 42Tam Otomatik Beton Parke ve Briket Üretim Fabrikası KB 42Tam Otomatik Beton Parke ve Briket Üretim Fabrikası TM01Mamül Toplama Robotu & Finger Car-Elevator TM01Mamül Toplama Robotu & Finger Car-Elevator

HABERLER